Iliria Internacional

 
hotel rating stars

Lagja 13, Plazhi Iliria, Durrës, Shqipëri

Hotel Iliria Internacional ndodhet 7 km nga qendra e Durrësit, ka një plazh privat me rërë dhe cadra. Restoranti shërben specialitete italiane dhe kuzhinë ndërkombëtare. Ofron Wi-Fi dhe parkim falas. Të gjitha dhomat jane me ajër të kondicionuar, TV satelitor dhe një minibar. Shumica e dhomave kane ballkone me pamje nga deti. Mëngjesi shërbehet çdo ditë në restorant. Një kend lojrash per femije është në dispozicion. Një klub nate gjendet vetëm një hap larg nga hoteli. Stacioni i autobuseve lokale eshte 50 metra nga hotel, ndërsa Airport Tirana është 32 km larg.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00

Politika per largim te vone (late checkout):   deri me 16:00 paguhet  30 € ; pas kesaj paguhet cmimi total i dhomes