Venisi

 
hotel rating stars

RR.Bujtinave, Nr.11, Prizren, Kosove

Hotel Venisi i vendosur 300 metra nga qendra e Prizrenit dhe 500 metra unga zona historik e Prizrenit, Hotel ofron restorant a la carte , guzhine lokale dhe ndërkombëtare. Wi-Fi dhe parkim falas.Dhomat janë me ajër të kondicionuar,TV kabllor me ekran te sheshte dhe minibar,banjo me dush, tharëse flokësh si dhe peshqir. Në Hotel ju do të gjeni recepsjon 24-orësh dhe një bar.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Roje sigurie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 2 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 2 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Per largimin e vone nga hoteli do te paguhet 50% e cmimit te dhomes.