OK

 
hotel rating stars

Rr.Lubizhd, km 3 i Magjistrales Prizren -Prishtinë, Kosove

Mirë se vini në Hotel OK.

Hotel me 5 Yje,Hotel pesë katësh,Restaurant,Salla per ahengje te ndryshme me kapacitet deri ne 700 persona Pishina e mbyllur,53DHoma,Apartament Vip 2,Apartament me 2 Dhoma 2,Apartament Suita 2,Ashensor,Tri terraca verore,Hurdha e troftës, 3 Salla të Konferencës,Parking te siguruar 24h pa pages,wireless High-speed Internet Access 24h pa pages,Ping Pong,Lojera Kompjuterike,Sigurim 24h,Kendi Lojrave per femijë,Sherbim dhome 24h,Sherbim larje,Hekurosje,Transport Etj.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Qender fitnesi
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Transport falas per ne qender te Qytetit
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Telefon ne banje
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Pishine te mbyllur me ngrohje
 • Fushe tenisi

Client must announce the hotel at least 100 hours before arrival, that enables us to cancel the accommodation.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per largim te vone (late checkout) = largim pas ores 16:00 pagese e plote e dhomes