Arxhena

 
hotel rating stars

Brod 22070, Dragash, Prizren, Kosovë

Hotel Arxhena i vendosur 12 km nga Dragash,Hotel Arxhena ofron një restorant a-la-carte ushqim tradicional.Një palestër, sauna dhe banje turke falas dhe teleferik skive qe ngjitet ne shpatet e malit Sharre qe ndodhet pranë hotelit.Të gjitha dhomat jane me TV kabllor Wi-Fi falas dhe një tavolinë pune,banjo me dush, me tharëse flokësh. Disa dhoma kanë një minibar.Hotel Arxhena recepsjoni 24-orëshe munde tju ndihmoje per pajisjet e skive qe mund ti merren me qira. Klientet mund të pushojnë në bar dhe te luajne pingpong falas.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Banjo turke
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe tenisi
 • Fushe e vogel futbolli
 • Biliardo me pagese

During the high season (01/01-31/05 & 01/09-31/12) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the low season (01/06-31/08) reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 10:00

 Politika per krevate shtese: PEr femije deri ne 6 vjec eshte falas