Lyon

 
hotel rating stars

Rr.Isa Kastrati, Nr. 91, Prishtine, Kosove

Hotel Lyon i vendosur 500 metra nga qendra e Prishtinës, recepsjon 24 orë-sh, gjithashtu ofron restorant dhe një bar.Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe përfshin TV kabllor dhe një minibar, banjo me dush, tharëse flokësh dhe peshqir. Mëngjesi është i përfshirë në cmime dhe është bufe.Muzeu i qytetit te Prishtinës, si dhe Teatri i qytetit eshte 800 metra larg.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim me pagese
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per largim te vone : 50 % e cmimit te dhomes.