Kika

 
hotel rating stars

Rr. Andrea Gora, pn. 10000, Prishtine, Kosove

Hotel Kika sh.p.k. ofron akomodim në Prishtinë afer Monumentit të Skënderbeut Prishtinë dhe Monumentit NEW BORN. Vetem 600 m nga Muzeu Etnografik Emin Gjiku, prona është gjithashtu 3.2 km larg nga Parku i Gërmisë. Në hotel, të gjitha dhomat përfshijnë gardërobë. Dhomat janë të kompletuara me banjo private, të gjitha njësitë në Hotel Kika sh.p.k. janë të pajisur me ajër të kondicionuar, dhe disa dhoma me një ballkon. Dhomat janë të pajisura me një TV të sheshtë dhe tualet. Mengjesi shërbehet brenda hapësirave te hotelit. Recepcioni është në dispozicion 24 ore me stafi qe flite serbisht, spanjisht dhe anglisht. Vendet me turistike që gjinden afër hotelit tonë janë: Teatrit Kombëtar të Kosovës, Xhamia e Carshisë në Prishtinë dhe Statuja e Nënë Terezës në Prishtinë.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizion
 • Tharese flokesh

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. For cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, the hotel will be refunded according to the point 6 of the contract.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

 Nuk ka kapacitet per krevat shtese