Begolli

 
hotel rating stars

Rr. Maliq Pash Gjinolli, Nr.8, Prishtine, Kosove

Hotel Begolli përmban një përzgjedhje e dhoma dhe suita të rregulluara bukur, është përhapur në të gjithë 5 kate, një hotel elegant afër qendrës së Prishtinës me një traditë prej 80 vitesh. Në afërsi të Parkqendror te Prishtinës , në afërsi të ndërtesave qeveritare dhe zyrat komunale, vetëm 5 minuta shëtitje, tregu i gjelbër i qytetit eshte tek qoshja e rruges.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Mikrovale

Reservations cancelled at least 14 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 14 days, prior to the arrival date, will be charged for the entire reservation.

Check-In: 12:00

Checkout: 10:00

Politika per largim te vone (late checkout) : +50% te çmimit te dhomes