Ambasador

 
hotel rating stars

Rr.Adrian Krasniqi, Nr.1, Prishtine, Kosove

Hotel Ambasador gjendet ne qender të Prishtinës. Ambienti i brendshëm e bën të përshtatshëm për organizime dhe evente të ndryshme në bizneset tuaja. Hotel Ambasador ofron dhoma elegante me dizajn, të rehatshme dhe për nje gjume sa me shlodhes.

S'ka Vleresime

SHËNIM: Nëse dëshironi të bëni një rezervim, ju lutem plotësoni formën tek faqja e kontaktit me hollësitë e kërkesës suaj dhe ne do t'ju kontaktojmë me informacion të mëtejshëm.

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Deri ne 2 femije, mosha deri ne 12 vjeq ne te njejten dhome cmimi i njejte i dhomes.