Aldi

 
hotel rating stars

Caglavice, Nr.303 Caglavice, Prishtine, Kosove

Ndodhet vetëm 2 km nga qendra e Prishtinës, Hotel Aldi është një zgjedhje e përkryer për udhëtarët dhe njerëzit e biznesit. Vendndodhja e tije e bën atë ideal për ata që duan të jenë të vendosura afër për çdo gjëje, në mënyrë për të kursyer kohë të çmuar dhe para. Hoteli ofron 16 dhoma të rregulluar sipas standardeve bashkëkohore të akomodimit. Çdo dhomë ka banjon e vet, TV kabllor, mini bar, alarm, internet dhe shumë pajisje të tjera. Hoteli ka një kopsht shumë të qetë ku ju mund të qendroni ne fllad të freskët dhe aroma e mrekullueshme e luleve.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 12:00

Politika per krevat shtese: 10 Euro per person.