Carshia e Jupave

 
hotel rating stars

Rr. Ismail Qemajli, Nr. 9, Gjakove, Kosove

Hotel "Carshia e Jupave" është një kompleks i kombinimit te tradites se vjetra të qytetit me standarde moderne. E vendosur në Çarshinë e Vjetër, në Gjakovë qendrore qe mund të arrihet lehtë me makinë. Ofron dhomë Lux, Suite, dhe Standarte hoteli ofron resorante me gatime tradicjonale dhe nderkombtare si dhe një sallë konferencash për mbajtjen e takimeve dhe seminareve si dhe një parking për 20 veturash.Atmosfera është shumë intime dhe e qetë.Stafi luan një rol të rëndësishëm per qendrimin tuaj te këndshëm.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Telefon ne banje
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 10 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 10 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per krevat shtese = 10 Euro per nate.