Bolero

 
hotel rating stars

Rr.Washington,Ferizaj,Kosove

Hotel Bolero eshte nje nje nga hotelet me te mira ne Ferizaj. Hoteli eshte i pozicionuar ne qender te qytetit dhe ka nje ambient shume te mire me ofron sherbime shume cilesore dhe staf profesional.

Shkelqyeshem, 4.8/5.0

SHËNIM: Nëse dëshironi të bëni një rezervim, ju lutem plotësoni formën tek faqja e kontaktit me hollësitë e kërkesës suaj dhe ne do t'ju kontaktojmë me informacion të mëtejshëm.

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Kasaforte ne recepsion
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 12:00

Politika per largim te vone (late checkout): sipas kerkeses