Emerald

 
hotel rating stars

St. "Highway Pristine-Skopje", NN, Pristina

Si rezort hotel dhe hoteli i parë i Konferencave në Kosovë, Hoteli Emerald kombinon elegancën me komoditete dhe shërbime luksoze. Hoteli Emerald gjendet në magjistralen kryesore Prishtinë - Shkup, vetëm 10 minuta vozitje nga qendra e Prishtinës dhe 15 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës. Hoteli Emerald qëndron si një destinacion unik i takimeve dhe ngrënies, me tre restaurante të veçanta, një lounge bar që shërben ushqime të lehta dhe ëmbëlsira, si dhe shërbim dhome 24 orësh. Komoditetet dhe shërbimet e mrekullueshme përfshijnë privilegje të prenotimit në Spa-në e pakrahasueshme dhe klubin e ri sportiv, ku ekziston një pishinë e hapur 25 metrash, fushë tenisi, si dhe bar dhe restaurant me shërbim të plotë. Me hapësirë të madhe dhe shërbime e komoditete të mrekullueshme, Hoteli Emerald është një hotel i ndërtuar me shije, që ofron një eksperiencë intime. Zgjedhni njërën nga dhomat dhe suitat e mobiluara me kujdes dhe të dizajnuara për t’ju bërë të ndjeheni si në shtëpinë tuaj. Personeli i dedikuar i shërbimit të hotelit është trajnuar që të përkujdeset për çdo nevojë tuajën, dhe vëmendja ndaj detajeve është tipari ynë dallues. Ofrojmë një listë të gjatë shërbimesh, akomodim të gjerë dhe staf profesional, të cilët sigurisht e kënaqin edhe udhëtarin më të sofistikuar. Pavarësisht nëse jeni këtu për një ditë apo një javë ne synojmë t’ju kënaqim dhe asnjë kërkesë nuk është e tepërt për t’ju siguruar një vizitë të paharrueshme.

No Reviews

 • Hotel Facilities and Services
 • Free Wireless Internet
 • Free Parking
 • Bar
 • Restaurant
 • 24-Hour Front Desk
 • Lift/Elevator
 • Room & Facilities for Disabled Guests
 • Room service
 • Conference room
 • Meeting room
 • Meeting Facilities
 • Security guard
 • Luggage storage
 • Safety box in reception
 • Fitness Centre
 • ATM
 • Exchange service
 • Garden
 • Laundry service
 • Complimentary newspapers in lobby
 • Turkish bath
 • Massage Treatments
 • Spa & Wellness
 • Free sunbeds and umbrellas by the pool and the beach
 • Room Facilities
 • Free Cable Internet
 • Bathroom - ensuite with shower
 • Bathroom - ensuite with bath
 • Rollaway Beds
 • Babycot
 • Air-Conditioned Room
 • Non-Smoking Room
 • Bed lamp
 • Balcony
 • Satellite TV
 • Television
 • Hairdryer
 • Minibar
 • Phone
 • Desk
 • Safety box
 • Coffee/tea maker
 • Bathroom phone
 • Complimentary toiletries
 • Free Wireless Internet
 • Sports & Leisure
 • Outdoor Pool
 • Children’s playground
 • Indoor Pool
 • Tenis court

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 15

Checkout: 12

Children Policy: Accommodation + Breakfast + Taxes are free for children up to 12 years of age. Above 12 years of age are considered adult
Extra bed policy: 30 Euros for adults
Check Out Policy: 30 Euros only in case of availability